O mně

 

Narodila jsem se ve znamení raka dne 14.7.1986 a do svých 18 let jsem vyrůstala v Uherském Hradišti. Vystudovala jsem tamní Gymnázium a následně pokračovala studiem Mezinárodního obchodu na Vysoké škole ekonomické v Praze, které jsem zakončila získáním inženýrského titulu.

 Mojí velkou vášní jsou cizí jazyky, jež jsem postupně studovala i ve svém volném čase, a díky tomu mluvím plynule anglicky, německy, italsky, španělsky a částečně rusky.

Od 13 let jsem se věnovala modelingu a sbírala nejrůznější zkušenosti, které jsem uplatňovala jak při práci, tak na soutěžích krásy. Mezi úspěchy, kterých si nesmírně považuji, patří zisk titulu II. vicemiss středních škol ČR 2005, titul Miss Academia ČR 2006 a následné splnění mého snu. V únoru 2007 jsem uspěla v soutěži Česká Miss a televizní diváci mě zvolili I. Českou vicemiss 2007. Tento titul sebou přinesl mnoho příležitostí a zkušeností, které se vítězkám soutěží Miss nabízí. Jsem za to velmi vděčná. Kontinuálně jsem svůj čas dělila mezi studium, modeling, moderování a s postupem času i čím dál více působení v oblasti marketingu a public relations.