KNIHA MISS

 

Kniha MISS, sny vs. realita může zaujmout každého, kdo přemýšlí o životě a hledá odvahu i správný směr. Nikdy jsem nepřestávala snít a šla si za svými sny. Nenechala jsem se odradit neúspěchem, měla odvahu i snahu na sobě pracovat a právě díky tomu jsem postupně dosáhla jednotlivých životních úspěchů.

Literární dílo MISS, sny vs. realita je mým vlastním životním příběhem a popisuje dlouhou cestu za mými sny. Jedním z těch snů bylo i přání dostat se do finále nejprestižnější soutěže krásy a získat korunku. Ten sen se mi splnil. Ne napoprvé, ne hned, ale splnil se mi.
Titul I. Česká Vicemiss 2007 mi pootevřel dveře k mnoha příležitostem, nabídl zajímavé zkušenosti, ale současně mě rychle naučil dívat se na svět bez růžových brýlí a postavit se na vlastní nohy.
Lidé vidí pouze špičku ledovce, pozlátko, ale za soutěžemi Miss je toho mnohem víc. Úsilí, odvaha, bojovnost, nevzdávání se a i tvrdý náraz na realitu, kterou veřejnost vnímá zkresleně.
Kromě příběhu, zkušeností a odhalení úskalí, kterými si každá titulem oceněná Miss prošla, popisuji svou životní filosofii, díky které se posouvám dál a dál. Kniha mapuje nejen prostředí soutěží Miss a modelingu, což může být inspirativní a dodat odvahu mnoha mladým slečnám, ale může dát i jejich rodičům správný nadhled a poodhalit, jak jejich dítě přemýšlí. Životní filosofie a moudra vyplývající z jednotlivých situací však mohou v životě posunout dále kohokoliv, kdo hledá cestu a směr. A to bez rozdílu věku.
Cílem literárního díla je dodat odvahu k tomu, abychom se nebáli jít si za svými sny, a to i přes všechno, co nám život vmete do cesty. A i když je v životě všechno náročnější, než se na první pohled může zdát, není smyslem mladé slečny od soutěží krásy odradit, ale jen poukázat na realitu odlišnou od našich snů a očekávání.

Chcete si knihu MISS, sny vs. realita objednat i s podpisem autorky?
Objednejte si svůj výtisk za cenu 379 Kč včetně poštovného na: eva@ceresnakova.cz
Po zaslání Vaší objednávky Vám přijde více informací emailem.